اهمیت نسبت نوشته به کد در دستگاه لیزر

نسبت متن به کد دستگاه لیزر ( Text to HTML ) چیست؟

هر سایتی مقدار مشخصی کد نویسی در زیرساخت دستگاه لیزر خویش و مقدار مشخصی متن و محتویات در ظاهر داراست . نسبت متن دستگاه لیزر به کد ( Text to HTML ) به عبارتی نسبت نوشته بکار رفته دستگاه لیزر در یک ورقه به کد درج شده برای نمایش همان صفحه است .
نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) ایده آل چقدر است؟

یک نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) ایده آل عددی بین 25 تا 70 است . این نسبت اندازه نوشته آشکار از محتوا به مجموع کد HTML , تصاویر و اطلاعات پنهان در برگه است . در شرایطی که دقت کرده باشید سایت‌هایی که در نتایج گوگل رتبه‌های قابل قبولی دارا هستند معمولا محتوای قابل مشاهده زیادی در خود دارا هستند . دستگاه لیزر این دستور بعداز انتشار آپ تو دیت تازه گوگل به اسم پاندا که اهمیت بیشتری برای محتویات دستگاه لیزر سایت‌ها قائل شده‌است , بیشتراز پیش جلوه می‌نماید .
تاثیر نسبت متن به کد ( Text to HTML ) بر دستگاه لیزر

در ارزیابی فاکتورهای مرتبط با دستگاه لیزر از حیث موتورهای جستجو نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) بطور مستقیم تاثیری ندارد ولی بر روی ایران روتک دستگاه لیزر است که میتوانند نتایج بهتری را برای شما در موتورهای کاوش به یار و همدم داشته باشند . در واقع شما با رعایت موارد ذیل تجربه کاربری ( UX ) سایت خود را بهبود می‌دهید .
پارامترهای مربوط به نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) عبارتند از :

اهمیت به بازدیدکنندگان : صفحاتی که نسبت متن به کد ( Text to HTML ) آن‌ها بالاتر است به نظر برای بازدیدکنندگان قابل فهم‌تر و خواناترند . از نظر موتورهای کاوش چنین سایتی برای آسایش بازدیدکنندگان پباده سازی شده است و نه خوشامد موتورهای جستجو که این دستور تاثیر متعددی در دستگاه لیزر تارنما شما خواهد داشت .


رضایت بازدیدکنندگان : نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) بخش اعظم به شما این قابلیت و امکان را می دهد که مطالب بیشتری در اختیار بازدیدکنندگان خویش قرار دهید و این امر موجب رضایت آنها و حضور بیشترشان در سایت شما خواهد شد که در رتبه شما در نتایج جستجوی گوگل تاثیر زیادی خواهد گذاشت .

افزایش سرعت بارگذاری : کد کمتر به‌این مفهوم است که شما کدهای مازاد را از صفحه ها خود حذف کرده اید و این امر سرعت لود وبسایت شما را به طریق چشمگیری ارتقا خواهد اعطا کرد .

ایندکس شدن خوبتر : کدهای تمیزتر و نسبت متن به کد ( Text to HTML ) فراتر ایندکس کردن تارنما شما‌را برای موتورهای کاوش پر سرعت و ریلکس مینماید . به عبارت دیگر موتورهای جستجو دلداده نوشته میباشند و هیچ نوع محتوایی برای آنان به اندازه‌ی متن اصلا مهم نیست .